top of page
Oatmeal Cookies

Pekáreň 

 

Sny sa majú plniť a ideálnejší čas sme si nemohli ani vybrať!

Bohužiaľ z dôvodu pandémie máme až priveľa voľného času, ktorý sme sa rozhodli využiť naplno na plnenie našich snov, ktorý čakal na ten správny čas.

Prečo sme sa rozhodli, že našu pekáreň zrealizujeme?

Pretože na trhu chýbajú pamlsky, u ktorých s istotou môžeme tvrdiť, že:

  • neobsahujú žiadne cukry, konzervačné látky, farbivá, sú vyrobené z domácich, alebo bio surovín, ktoré sú vhodné na ľudskú konzumáciu, sú bez GMO a je garantovaná ich čerstvosť.

  • použité ingrediencie sú zdraviu prospešné, neobsahujú žiadne pre psíkov škodlivé bylinky a neprimerané množstvo zdraviu prospešných byliniek

  • sú upečené s láskou a vlastnými rukami, teda SÚ DOMÁCE

 

Neplánujeme žiadnu veľkú výrobu, pretože chceme garantovať, že sa naše pamlsky dostanú k štvornohým parťákom vždy čerstvé. Preto sme sa rozhodli, že pamlsky budeme hlavne piecť na objednávky, poprípade si ich budete môcť zakúpiť u nás v centre počas terapií.

Všetky pamlsky sú balené po 100gr.

Pri odbere všetkých (6) druhov garantovaná 20% zľava.

Ponúkame aj možnosť prípravy muffinov a iných pamlskov na oslavy psíkov . K pamlskom je možnosť dokúpenia 200ml čerstvého kuracieho vývaru vždy do vypredania zásob.

 

Dodatočné informácie:

  •  pamlsky pečieme najmä na objednávky, aby sa k psíkom dostali vždy čerstvo upečené.

Pamlsky sú dostupné každý UTOROK a v PIATOK. Objednávky prijímame teda do nedele 20:00 pre objednávky na utorok a do stredy 20:00 pre objednávky na piatok.

  •  momentálne odber pamlskov bude fungovať cez výdajne (zdarma).

 

Výdajne sú nasledovné:

Utorok a piatok: 9:00 - 11:00 Physiopet, Michal na Ostrove

14:00 - 18:00 ul. Kráľa Žigmunda, Dunajská Streda

Čoskoro plánujeme aj rozvoz v Dunajskej Strede a prvých okolitých dedín, resp. osobný odber v Bratislave (časť Ružinov).

  • garantovaná trvanlivosť pamlskov sú 3 dni. Najlepšie je ich skladovať v chladničke v originálnom obale.

Jessica & Alexandra

ZELOMIL.jpg

ZELOMIL - zeleninové bio pamlsky s tekvicovým olejom​ 100gr

4.99€ / 5.99€ bezlepkové 

 

Pes vegetarián? Zlý vtip!  Tak prečo ich pečieme?

Tieto pamlsky sú plné vitamínov a zdraviu prospešných byliniek!  Zmes starostlivo vybranej bio zeleniny dodá vášmu psíkovi nespočetné množstvo vitamínov a minerálnych látok.

Karfiol pomáha pri chorobách obličiek, lieči nervové poruchy, mrkva zlepšuje zrak, hrášok vyživuje nervy, kontroluje hladinu cukru v krvi spoločne s fazuľkou. Špenát upokojuje nervy, posilňuje mozog, aktivizuje tvorbu kostí, spevňuje zuby a v neposlednom rade znižuje zápal!

Petržlenová vňať má antibakteriálne vlastnosti, čím predchádza infekciám v tele, posilňuje imunitný systém, lieči obličky, tiež pomáha pri artritíde. Vajíčka sú skvelým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Nehovoriac o tom, že majú priaznivý vplyv na stav srsti. Tekvicový olej udržuje zdravé srdce, bráni vzniku rakoviny, pomáha znižovať zápal a upokojuje nervový systém.

 

Zloženie: karfiol, mrkva, zelená fazuľka, hrášok, celozrnná špaldová múka / bezlepková múčna zmes, čerstvý baby špenát, čerstvá petržlenová vňať, vajíčko

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou.

JABKOMIL.jpg

JABKOMIL - jablkovo​ mrkvové bio pamlsky s mätou pre svieži dych 100gr.

2.99€

Páchne vášmu kamošovi z úst? Už nebude!

Sladká mňamka z jabĺk a mrkvy! Vitamíny obsiahnuté v jablku spomaľujú proces starnutia! Jablko znižuje pravdepodobnosť žlčových kameňov. Pravidelná konzumácia mrkvy pomáha očiam, zlepšuje trávenie a peristaltiku. Taktiež pomáha pri zápalových bolestiach kĺbov. Dodáva živiny, potrebné pre zdravý vývoj zubov a zdravý vývoj zrakových orgánov.

Mäta je úžasná pre psov! Je spazmolytická – mentol uvoľňuje napätie a kŕče hladkého svalstva tráviaceho systému, dýchacích ciest, je ďalej antibakteriálna, antiseptická, karminatívna – uvoľňuje črevné plyny, podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. A ten svieži dych! Ach!

 

Zloženie: bio jabko, bio mrkva, celozrnná špaldová múka.

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou.

PIPKA.jpg

PIPKA - (kuracie) pečienkové bio pamlsky s celozrnnou špaldou a bylinkami

4.99€

 

Favorit číslo 1! Čo viac k tomu dodať!

Kuracie pečienky sú úžasné. Prečo? Obsahujú rovnaké množstvo proteínu ako kuracie prsia, sú bohaté na vitamín B, ktorý má pozitívny vplyv na imunitný a obehový systém. Taktiež sú bohaté na vitamín A, stimuluje mozgovú činnosť, zlepšuje pamäť, obsahuje metionín, ktorý bráni vzniku rakoviny. Majorán posilňuje nervový systém, uvoľňuje kŕče a povzbudzuje chuť do jedla. Petržlenová vňať má antibakteriálne vlastnosti, čím predchádza infekciám v tele, posilňuje imunitný systém, lieči obličky, tiež pomáha pri artritíde. Vajíčka sú skvelým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Nehovoriac o tom, že majú priaznivý vplyv na stav srsti.

 

Zloženie: kuracie pečene zo Slovenska, celozrnná špaldová múka, čerstvý majorán, čerstvá petržlenová vňať, vajíčko, extra panenský olivový olej.

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou

SVIŇČÍK.jpg

SVIŇČÍK - bravčové bio pamlsky s ovsenými vločkami a bylinkami​

4.99€

 

V jednoduchosti je krása!

Bravčovému mäsu patrí v ľudskej spotrebe jasné prvenstvo. Ale čo sa týka psieho jedálneho lístka, tu v boji o popredné miesta v celkovej spotrebe zaostáva, no práve vďaka vysokému obsahu tuku sa výborne hodí napríklad pre zvieratá s vysokou záťažou. Ovos? Skromný, bezlepkový a pritom tak bohatý! Táto tradičná obilnina poskytuje výnimočnú porciu výživných látok, ale tiež vitamínov a minerálií. Majorán posilňuje nervový systém, uvoľňuje kŕče a povzbudzuje chuť do jedla. Oregano má utišujúci účinok na nervovú sústavu pri nespavosti, epilepsii a nervovej precitlivenosti. Petržlenová vňať má antibakteriálne vlastnosti, čím predchádza infekciám v tele, posilňuje imunitný systém, lieči obličky, tiež pomáha pri artritíde. Vajíčka sú skvelým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Nehovoriac o tom, že majú priaznivý vplyv na stav srsti.

 

Zloženie: bravčové mäso zo Slovenska, bio ovsené vločky, čerstvý majorán, čerstvé oregano, čerstvá petržlenová vňať

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou.

HOVÄDO.jpg

HOVÄDO - hovädzie bio pamlsky s baby špenátom a batátmi

4.99€ / 5.99€ bezlepkové

 

Zatvorte oči a predstavte si, že máte pred sebou na tanieri hovädzí steak zo Slovenska s pečenými bio batatmi a duseným bio baby špenátom...

Jedným z biologicky najhodnotnejších druhov mäsa je mäso hovädzie. Batát posilňuje imunitu, pomáha regulovať krvný tlak, udržuje zdravé trávenie, zlepšuje zdravie očí, vyživuje mozog, a pomáha zmierňovať stres a úzkosť. Špenát upokojuje nervy, posilňuje mozog, aktivizuje tvorbu kostí, spevňuje zuby a v neposlednom rade znižuje zápal!

Petržlenová vňať má antibakteriálne vlastnosti, čím predchádza infekciám v tele, posilňuje imunitný systém, lieči obličky, tiež pomáha pri artritíde. Vajíčka sú skvelým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Nehovoriac o tom, že majú priaznivý vplyv na stav srsti.

 

Zloženie: hovädzie mäso zo Slovenska, bio batát, bio baby špenát, celozrnná špaldová múka / bezlepková múčna zmes, čerstvý rozmarín, čerstvá petržlenová vňať, vajíčko

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou.

TU(Č)NIAK.jpg

TU(Č)NIAK - tuniakovo ovsené pamlsky s čerstvým rozmarínom​

4.99€

 

Tuniak s certifikátom? U nás áno!

Ryby s certifikátom MSC sú lovené udržateľne, s ohľadom na ich plodnosti. Ich nákupom pomáhame chrániť krehké morské ekosystémy pred vyhynutím.

Ovos? Skromný, bezlepkový a pritom tak bohatý! Je to tradičná obilnina severnej Európy, poskytuje výnimočnú porciu výživných látok, ale tiež vitamínov a minerálií. Spomedzi hustosiatych obilnín vytvára najnižšiu uhlíkovú stopu, pretože má najmenšie nároky na chemickú ochranu, hnojenie alebo použitie rastových regulátorov. Antioxidanty, vitamíny B a E, fenoly, alkaloid avenín a ďalšie dôležité minerálne látky ako železo, vápnik, horčík či zinok zdobia toto malé zrno ukryté v plevách. Rozmarín podporuje správne fungovanie imunitného systému, má antiseptické účinky a má močopudný a prečisťujúci účinok.

 

Zloženie: MSC tuniak, bio ovos (ovsené vločky a múka), vaječný bielok, čerstvý rozmarín.

Pôvod surovín: EÚ, najmä od lokálnych pestovateľov a chovateľov

 

Vyrobené na Slovensku s láskou

Objednajte si!

Ktoré pamlsky si chcete objednať?

Ďakujeme za objednávku!

Objednajte si!
bottom of page