top of page

Online rezervačný systém
Prosím o pozornosť!

Od 01.05.2024 prechádzame na online rezervačný systém bookio, vďaka ktorému si viete rezervovať termín kedykoľvek. Celá rezervácia trvá 1-2 minúty a každá úspešná rezervácia je potvrdená emailom!  

  • Rezerváciu je možné bezplatne zrušiť do 24 hod. jednoducho - kliknutím na link, ktorý Vám príde v potvrdzujúcom emaily (viac info nižšie)

  • Noví klienti platia celú sumu vopred pri rezervácií vstupného vyšetrenia, pri ďalšej návšteve vopred platiť už nemusia, ale môžu (čitaj nižšie)

  • Ak ste našim stálym klientom, resp. ste u nás už so svojim psom boli a nechcete platiť vopred, povedzte nám to osobne na terapii, alebo pošlite mail na: team@physiopet.sk Vaše údaje (meno, priezvisko a tel. číslo) + emailovú adresu, pod ktorou budete robiť rezervácie a my Vám do 24 hodín zmeníme status na "Stály klient". Stály klient nemusí platiť vopred, avšak storno poplatok aj pre nich platí (viac v podmienkach pre rezervácie a storno podmienky tu)

  • Klient plne zodpovedá za správnosť rezervácie.

  • V ojedinelých prípadoch, ak sa klient systému, technike nerozumie, rezerváciu spravíme za klienta manuálne.

Dôležité informácie ohľadom storna

Žiadame ctených klientov, ktorí majú objednaný termín terapie so psom a z rôznych dôvodov nemôžu prísť, aby zrušili termín najneskôr 24 hodín vopred (bezplatne). V opačnom prípade Vám bude účtovaný storno poplatok, resp. pokuta za nedodržaný termín.

Bližšie informácie nájdete nižšie. Ďakujeme za pochopenie.

DÔLEŽITÉ VEDIEŤ:

  • rezervovaný termín môžete bezplatne zrušiť, alebo preložiť najneskôr 24 hodín vopred (linkom v potvrdzujúcej správe z rezervačného systému, mailom, telefonicky, sms správou).

  • v prípade zrušenia, alebo preloženia termínu skôr ako 24 hodín až 1 hodinu pred terapiou, je účtovaný storno poplatok 50% z ceny zvolenej terapie.

  • v prípade „zabudnutia“ na termín (neúčasť bez oznámenia vopred, alebo menej ako 1 hodinu vopred) je účtovaná pokuta za nedodržaný termín v plnej výške.

  • ak meškáte, informujte nás o tom telefonicky (0908 35 35 15). V opačnom prípade bude terapia automaticky po 15 min. zrušená.

PODMIENKY PRE REZERVÁCIE A STORNO PODMIENKY tu 

Prečo si cením svoj čas?

Naše terapie si vyžadujú, aby som bola 100% pripravená, koncentrovaná, plná energie a mentálnej čistoty. Mám na daný týždeň stanovený maximálny počet odpracovaných terapií, mám pevný harmonogram, pracujem sama na seba a hlavne, som matkou 2 malých detí. Ak mi klient zruší terapiu na „poslednú chvíľu“, nedokážem už tento časový priestor vyplniť a „stojím“. Snažím sa, aby som mala 2-3 dni vopred už plne obsadené termíny, preto záujemcovia o terapiu v krátkej časovej dobe sú väčšinou na „čakačke“. V prípade, ak mi klient zruší včas dohodnutý termín, kontaktujem záujemcov na „čakačke“. Som úplne bežný človek, pokora a skromnosť sú vlastnosti, ktoré sú mi blízke a viem sa vcítiť do situácii, ak sa napr. klient zobudí ráno chorý, alebo psík ochorie. V takomto prípade, ak neobsadíme daný termín iným klientom, terapeut - teda ja strácam financie na svoju réžiu, zdravý chod. Bez storno poplatku by som si musela daný čas „nadrobiť" pri mesačných nákladov na živobytie, resp. prevádzku centra. Cením si svoj čas, mám rodinu, deti, vzdelávacie a regeneračné aktivity a ak nebudem odmenená za vopred dohodnutú službu, v tom prípade sa výrazne oslabujem. Pred zavedením tohto opatrenia som mala v priemere 14% zrušených termínov na poslednú chvíľu, čo ma stálo +8 hodín, t.j. jeden pracovný deň naviac. V neposlednom rade, nikomu by sa nepáčilo, ak by som aj ja, bez odškodnenia, zrušila terapiu na "poslednú chvíľu". Tak ako sa váš pes teší na terapiu, či masáž, aj ja sa na Vás teším. :-)

Jessica

bottom of page